Klipy / teledyski / śluby – zamek w Baranowie Sandomierskim

BARANÓW SANDOMIERSKI

XVI w. Zamek w Baranowie Sandomierskim położony nad środkową Wisłą. Nie bez kozery nazywany perłą polskiej architektury. Zamek ten jest zabytkiem światowej klasy, który przyciąga zwiedzających, ludzi chcących wypocząć jak również biznesmenów szukających ciekawego miejsca na zorganizowanie szkoleń, konferencji czy kameralnych spotkań.

Zamek otoczony jest 14-ha parkiem, do którego przylega Hotel Zamkowy. Zamek jest dawną siedzibą rodu Leszczyńskich zwany jest też „Małym Wawelem”.

Niepowtarzalny klimat, ciekawa, stylowa a jednocześnie przytulna baza noclegowa, sprawia że nie brakuje tu amatorów pobytów świątecznych, wypoczynkowych jak i romantycznych weekendów.

Każdy z pokoi w Zamku to osobna historia-Lazurowy, Bursztynowy, Komnata Książęca, Apartament Prezydencki a wszystkie pokoje i apartamenty w Hotelu są zaaranżowane w czterech tonacjach kolorystycznych: niebieskiej, miodowej, bordowej i zielonej.

W hotelu tym nie tylko możemy zachłysnąć się pięknem tego miejsca ale także wypocząć, dobrze zjeść, obejrzeć inscenizacje historyczne czy urządzić konferencje albo urządzić nie zapomniane wesele z charakterem.

Wszystkie prawa zastrzeżone - Michał i Magda Dulemba

www.pieknydzien.pl 2006-2015