Klipy / teledyski / śluby – Pałac Izbicko

Pałac Izbicko

położony jest w województwie opolskim, na południowo – wschodnich krańcach
Niziny Śląskiej, w połowie odległości pomiędzy Opolem a Strzelcami Opolskimi.

Wybudowany został na początku XVIII wieku. Pałac był budowlą w stylu klasycystycznym, z dwoma wieżami. Podczas III Powstania Śląskiego w 1921 roku uległ zniszczeniu. Pałac odbudowano lecz nie zachował swojego pierwotnego stylu. Obecnie jest budowlą neobarokową.

2003 roku ponownie zniszczony pałac został przywrócony do dawnej świetności przez obecnego właściciela. Wyremontowany mieści w sobie hotel i pomieszczenia reprezentacyjne, przeznaczone pod wynajem na wszelkie imprezy. Budynek otacza piękny dziewiętnastowieczny park krajobrazowy z cennymi okazami starodrzewu. Na terenie parku znajduje się obecnie wkomponowany w zieleń niewielki kort tenisowy, romantyczny zakątek z małym stawem i altanką.

W pałacu znajduje się centrum biznesowe, organizowane są konferencje, przyjęcia i imprezy plenerowe nawet do 230 osób. To doskonałe i niezwykle oryginalne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, jubileuszu lub innych imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości są sala Balowa i sala Królewska a wyśmienite menu zaspokoi najbardziej wytrawnych gości.

Dla wymagających gości są do dyspozycji pokoje pałacowe o podwyższonym standardzie oraz apartamenty – urządzone z elegancją i smakiem. Wszystkie pokoje pałacowe noszą w swoich nazwach nazwiska znanych kompozytorów muzyki klasycznej np. Mozarta, Chopina czy Straussa.
Dodatkowymi atrakcjami tego miejsca jest sauna i jacuzzi, boisko i bowling. W Izbicku są również organizowane imprezy plenerowe tj. “Ekskluzywna impreza Kasyno VIP”, “Jak na Bawarii”, Majówka, Noc świętojańska, cieszą się dużym zainteresowaniem.

www.pieknydzien.pl 2006-2019

a