Michał

Główny fotograf, założyciel naszej firmy. W czasach studenckich pracował jako programista internetowy i tester oprogramowania, dzięki czemu wciąż ulepszamy i przebudowujemy naszą stronę. W tygodniu zajmuje się obróbką graficzną, a także wprowadzaniem innowacji do naszej firmy. Jego głowa pełna jest nowatorskich pomysłów i rozwiązań, wciąż wyszukuje wszelkie nowinki techniczne.
Usprawnia pracę w firmie a także dopracowuje obróbkę graficzną do perfekcji, żeby wieczorem znaleźć choć chwilę na relaks przed telewizorem oglądając “Lie to me” czy “House”-a.
Jako fotograf ma bystre oko, zauważy każdy detal i jest mistrzem w łapaniu momentów. W kościele podczas zdjęć poważny i skupiony, a na zabawie lubi poruszać bioderkami i wskoczyć w sam środek koła panów tańczących zorbę.

Magda

W domu – najlepsza żona na świecie, na plenerach pierwszej klasy – oświetleniowec (“błyskacz”), na ślubach – portrecistka z coraz większą pasją do szerokich kadrów, przy komputerze – organizator, księgowa i projektantka fotoksiążek.
Dla wielu pań młodych niezastąpiona konsultantka ślubna – takie pytania jak “jaki zespół i lokal wynająć w danej okolicy, “z której strony butonierka, a na którą nogę podwiązka” czy pomoc w podpinaniu widowiskowych trenów to dla niej przysłowiowa bułka z masłem. Uwielbia prowadzić samochód i być na miejscu sporo przed czasem.

Wszystkie prawa zastrzeżone - Michał i Magda Dulemba

www.pieknydzien.pl 2006-2015