Kamil i Grzegorz

Obecnie osoby zarządzające firmą oraz główny team realizujący reportaż ślubny. Doświadczeni operatorzy kamer i montażyści nie tylko w branży ślubnej.

Grzegorz przeprowadzi Was przez ofertę oraz doradzi, która opcja będzie najlepsza pod kątem indywidualnych oczekiwań. Na weselu specjalista od systemów stabilizacji oraz pomocna ręka przy wiązaniu krawata.

Kamil subtelnie uchwyci ujęcia detali i ciekawych portretów. Nasz tłumacz języka angielskiego w relacjach z klientami. Zajmuje się kwestią graficzną i techniczną funkcjonowania firmy.

Magda i Michał

Założyciele firmy Piękny Dzień, do dzisiaj pozostają związani z marką. Para zawodowych fotografów, którzy przez wiele lat doświadczenia wypracowali know-how firmy z dbałością o szczegóły na każdym etapie produkcji filmowej. System ich pracy pozwolił umocnić markę wśród czołówki firm branży ślubnej na polskim rynku. W przeciągu 13 letniej działalności z satysfakcją klienta zrealizowali ponad 500 filmów. Zdobywcy nagród tj.: … Ponadto wieloletnia współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Konsultantów Ślubnych doprowadziła do uzyskania tytułu partnera honorowego.

www.pieknydzien.pl 2006-2019

a